Baza noclegowa

Dla naszych gości mamy przygotowane 40 miejsc noclegowych w budynku hotelowym i 11 w budynku głównym. Zaplecze noclegowe proponujemy pracownikom naukowym, studentom oraz grupom szkolnym, realizującym zajęcia w Wielkopolskim Parku Narodowym. 

           Baza w standardzie turystycznym w budynku hotelowym składa się z 14 pokoi 1-, 2-, 3 i 8osobowych, wspólnych łazienek, pryszniców oraz kuchni i jadalni (zobacz rozkład pomieszczeń). Jeden pokój jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych oraz posiada odrębną łazienkę. W budynku głównym znajduje się 7 pokoi o podwyższonym standardzie (w tym 4 pokoje 2-osobowe z oddzielnymi łóżkami i 3 pokoje 1-osobowe) z aneksem kuchennym i pełnym węzłem sanitarnym. Przykładowe pokoje oraz kuchnię z jadalnią przedstawiono na zdjęciach poniżej.

W pełni wyposażona kuchnia wraz z wieloosobową jadalnią to miejsce szczególnie chętnie wykorzystywane przez naszych gości (to i pozostałe zdjęcia w tej sekcji wykonał Michał Lorenc)

Pokój 1-osobowy

Pokój 2-osobowy

Pokój 8-ososbowy

Pokój przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych z odrębną łazienką i aneksem jadalnym

Odpłatność za noclegi wynosi:

  1. Dla pracowników i studentów UAM 15,00 zł/osobę (za nocleg w pokoju nr 10 oraz w pokojach gościnnych (bud. główny) 30,00 zł/osobę)
  2. Dla pozostałych użytkowników (nauka i edukacja) 21,60 zł/osobę (w tym 8% VAT)
  3. Dla pozostałych użytkowników 32,40 zł/osobę (w tym 8% VAT)

Podstawa opłat: Zarządzenie nr 333/11/12 Rektora UAM z dnia 2 marca 2012 r

Uwaga: zniżki dla magistrantów i doktorantów:

Od 1 stycznia 2003 roku obowiązuje 50% zniżka opłaty za noclegi dla magistrantów i doktorantów z Wydziałów: Biologii, Chemii oraz Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM. Podstawą udzielenia zniżki jest pisemny wniosek promotora skierowany do Kierownika Stacji. Zniżka dotyczy wyłącznie pobytów związanych bezpośrednio z realizacją tematu badawczego 

 

Podstawa opłat: Zarządzenie nr 21/2002/2003 Rektora UAM z dnia 13 grudnia 2002 r.

 

Mapa topograficzna otoczenia Stacji Ekologicznej w Jeziorach